Hizmetlerimiz

Çözüm Odaklı ve Yaratıcı ekibimiz ile sizlere hizmet vermeyi görev edindik...

Web Site Tasarım

Kullanıcılar günümüzde alacakları hizmetleri ilk olarak mobil cihazlar ve bilgisayarlar ile internet üzerinden ararlar.

Web sayfanızın ilk izlenimi önemlidir. Web sayfanızın tasarımı ve kurumsal kimliğinize uygunluğu internet dünyasında ki kimliğinizi yansıtır. Kullanıcılara vizyon, misyon, ürün ve hizmetlerinizi yazıların yanı sıra grafikler ile de doğru bir şekilde iletmek önemlidir.

Güvenli, hızlı ve profesyonel bir web sayfası ile internet dünyasında ki kimliğinizi oluşturuyoruz…

beforeafter

Alan Adı ve Web Hosting

Alan adı (Domain), web sayfanızın adresidir. Diğer projeleriniz için alan adı analiz, takip, transfer ve satış hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Web hosting, web sayfanızın çalışacağı sunucudur. Web sayfanızın sunucu gereksinimleri analiz edilerek ihtiyacınıza uygun size özel paketler oluşturmaktayız. Web sayfanızın yanı sıra firmanızın e-posta hesapları da web hosting hizmetinizde bulunmaktadır.

Güvenli, Hızlı, kesintisiz ve profesyonel hizmet vermeyi görev edindik…

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe karşılığı “arama motoru optimizasyonu”dur. Arama motorunda (Google, Yahoo, Bing, …) bulunabilir olmanız web site tasarımınız kadar önemlidir.

Seo, firmanızın vermiş olduğu hizmetler ve ürünler arama motorlarında aranması sonucu ilk sayfada çıkması için gerekli bir çalışmadır. Bu sayede müşterileri potansiyeliniz oldukça fazla olacaktır.

Önemli nokta, Google adwords hizmeti ile karıştırılmamalıdır. Seo ve Google Adwords farklı hizmetlerdir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik, firmanızın logo, kartvizit, antetli kağıt, dosya gibi bileşenlerinin tasarlanması hizmetidir.

Firmanızın kurumsal kimliği birbiri ile bağlantılıdır. Kurumsal kimliğiniz vermiş olduğunuz hizmet ve ürüne uygun olarak tasarlanması durumunda hedefinizi ve amacınızı profesyonel olarak belirtmenizi sağlar.

Özgün ve Profesyonel tasarımlar üretmeyi görev edindik…

Teknik Servis

Teknik Servis, firmanızın bilgisayar, yazıcı, mobil telefon, tablet, monitör gibi cihazlarının arızalanması durumunda bir telefon uzağınızdayız.

Ürünlerinizin bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. Teknik servisimiz garantilidir. Arızanın durumuna göre yerinde veya servisimizde hizmet sağlamaktayız.

18 yılın vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile profesyonel hizmet sağlamaktayız.